בית אודות הוסף למועדפים החשבון שלי הצעות מחיר צור קשר עזרה
בית » מדבקות לרכבים
בחר קטגוריה

מדבקות לרכבים

מחפשים כיצד להגדיל את שטח הפרסום של העסק שלכם? מעוניינים לסמן את המכוניות של העובדים בחברה כרכבים אשר שייכים דווקא לחברה שלכם? הדפסה של מדבקות וניל לרכבים הנה הפתרון האידיאלי עבורכם.

הדפסה איכותית ומקצועית של מדבקות לרכבים

אנו מתמחים בהדפסה איכותית ומקצועית של מדבקות לרכבים. מדבקות אלו יכולות לשמש לפרסום של העסק שלכם, למשל בעזרת הדבקה של הלוגו של החברה על גבי צי הרכבים שבבעלותה. בעת תהליך העיצוב וההדפסה של מדבקות המיועדות לרכבים חשוב לשים לב גם לעיצוב מושך ונעים לעין, וכמובן גם לחומרים האיכותיים של המדבקות עצמן. מדבקות אלו צריכות להיות מסוגלות לעמוד בפגעי מזג האוויר ומהירות הנסיעה הגבוהה של הרכב, ולכן חשוב להדפיס אותן רק על גבי חומר עמיד המיועד לכך. את המדבקות תוכלו להדביק גם על שמשת המכונית וגם על דלתות המכונית עצמה – בהתאם לרצונכם וליעדכם.

מתמחים בהדפסה של מדבקות ויניל לרכבים ולקירות

אחד משירותי ההדפסה בהם אנו מתמחים הנו הדפסה של מדבקות ויניל לרכבים ולקירות. מדבקות מסוג זה עשויות מפלסטיק המכונה PVC, וניתנות להדבקה על גבי מגוון רחב של מצעים ומשטחים (קשיחים, שקופים, צבעוניים וכו`). הכנת המדבקות מתבצעת בעזרת חיתוכי לייזר, כך שניתן להגיע לרמת גימור מאוד גבוהה בתהליך עיצוב המדבקה. מדבקות אלו מתאימות לשימוש לא רק על גבי רכבים, אלא גם למשל על גבי חלונות ראווה או דלתות זכוכית. תוכלו להתעניין ברכישה של מדבקות וניל לקיר ובמאפיינים הייחודיים להן. רכישת מדבקות וניל מחיר הוגן ומשתלם תוכלו למצוא רק אצלנו בשירותי הדפסה כל בע"מ.

פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים לגבי מדבקות לרכבים

שירותי הדפסה כל בע"מ זמינים לרשותכם גם במספר הטלפון 03-5615846 וגם בכתובת האימייל שלנו kolprint@015.net.il. אתם מוזמנים לפנות אלינו לטובת קבלה של פרטים נוספים בעניין הדפסת מדבקות איכותיות לרכבים. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה – החל מבירורים לגבי מחיר ההזמנה ואפשרויות להנחות ומבצעים, דרך הבהרת הפרוצדורה של הזמנת המדבקות וכלה בפרטים לגבי אזורי המשלוח והחלוקה ברחבי הארץ (אנו מבצעים משלוחים לכל רחבי הארץ).

 

 

 

KolPrint.co.il מצגת הדרכה טעינת קובץ מוכן טעינת תמונה להגדלה תנאי שימוש באתר וילסון 10, תל אביב, 65220 03.5615846 info@KolPrint.co.il
קידום אתרים B2CPrint פתרונות דפוס ו עיצוב אונליין