בית אודות הוסף למועדפים החשבון שלי הצעות מחיר צור קשר עזרה
בית » הדפסת קולאז על קנבס
בחר קטגוריה

הדפסת קולאז על קנבס

מתנה מרגשת ודקורטיבית – הדפסת קולאזים על קנבס

הדפסת קולאז על קנבס הנה אחת המתנות המרגשות והדוקרטיביות ביותר עליהן ניתן לחשוב. בשונה מהדפסה של תמונה גדולה אחת, הדפסה של קולאז מאפשרת לכם לשלב בין מגוון רחב של תמונות שונות. כך אינכם צריכים לבחור את התמונה האחת והיחידה שמוצאת חן בעיניכם, ויכולים לשלב מספר רב של תמונות מאירועים שונים ושל אנשים שונים. יצירת הקולאז הנה תהליך פשוט ויצירתי, בסופו תתקבל תמונה גדולה העשויה ממגוון רחב של תמונות קטנות השזורות זו בזו. הדפסת קולאז קנבס מאפשרת לתלות את הקולאז כקישוט על קירות החדר, ומבטיחה כי הוא יחזיק מעמד לאורך זמן רב. כל היתרונות הללו הופכים את הקולאז המודפס למתנה מושלמת – בעבור חברים קרובים, בן ובת זוג, מפקד לשעבר בצבא וכו`.

לא רק קנבס - ניתן להדפיס גם על גבי קאפה

חומר נוסף אשר נמצא בשימוש תדיר בתחומי ההדפסות הדקורטיביות הנו הקאפה. הדפסה על קאפה משווה לתמונות מראה מבריק יותר לעומת הדפסה על גבי קנבס, מה שיכול להתאים יותר לטעם האישי של חלק מהאנשים. תוכלו להתעניין באתר האינטרנט שלנו לגבי אפשרויות ההדפסה השונות, גדלי ההדפסה האפשריים על גבי קאפה לעומת קנבס, וכן לגבי מחירי הדפסה על קאפה ועל קנבס. מחיר קאפה, כמו גם מחיר קנבס, מושפע בעיקר מגודל המצע שעליו מתבצעת ההדפסה. בנוסף, ודאי תשמחו לגלות כי אנו מציעים לקהל לקוחותינו לשלב הקדשה אישית על גבי התמונות והקולאזים המודפסים, ללא תוספת של עלות.

צרו עמנו קשר בהקדם לטובת הדפסות על קנבס וקאפה

אם השתכנעתם בכך שהדפסה של קולאז על גבי קנבס או קאפה הנה מתנה אידיאלית לכל אירוע שהוא, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בהקדם לטובת ביצוע ההדפסה. נשמח למסור לכם פרטים נוספים הדרושים לכם לצורך ביצוע ההזמנה (לאן לשלוח את קבצי התמונות, האם וכיצד ניתן להוסיף טקסט לקולאז וכו`) וכן לענות לכל שאלה או בקשה מצדכם. אנו זמינים במספר הטלפון  03-5615864 וכן בכתובת האימייל info@pinokio.co.il. בינתיים, תוכלו להתחיל לחפש את התמונות האהובות עליכם לצורך ההדפסה, וכך להתקדם צעד אחד בדרך אל המוצר המוגמר. 

KolPrint.co.il מצגת הדרכה טעינת קובץ מוכן טעינת תמונה להגדלה תנאי שימוש באתר וילסון 10, תל אביב, 65220 03.5615846 info@KolPrint.co.il
קידום אתרים B2CPrint פתרונות דפוס ו עיצוב אונליין